Корисна інформація

Увага, новинка: напилюваний пінополіуретан

У наших кліматичних умовах до теплоізоляційних матеріалів ставлять високі вимоги, які диктуються жорсткими експлуатаційними умовами.

Тривалі осінні дощі, висока вологість і різкі коливання температури створюють умови, що сприяють проникненню вологи в будівельні конструкції і їх руйнування.

Проникнення вологи в теплоізоляційний шар різко знижує його характеристики і також веде до руйнування.

Як відомо, коефіцієнт теплопровідності льоду в два рази більше, ніж у води, і в шість разів більше, ніж у повітря.

Таким чином, мокрий утеплювач не забезпечує необхідних експлуатаційних характеристик.

Захист утеплювача покривними матеріалами, мастиками і т.п. недовговічна і ненадійна, так як система кріплення створює температурні містки, різко знижує ефективність і сприяє механічному руйнуванню.

Найчастіше при захисті поверхні складної форми або з негативними ухилами взагалі неможливо забезпечити надійну фіксацію теплоізоляційного і захисного шару.

Уникнути перерахованих вище складнощів, пов'язаних з кріпленням і захистом, можливо застосувавши матеріал із закритою пористістю, що наноситься безпосередньо на ізольовану поверхню. Йдеться про напилюваний пінополіуретан (ППУ).Материал наносится на защищаемую поверхность любой формы и образует с ней единое целое.

Відсутність швів, кріплення і відкритих пір забезпечує високі експлуатаційні характеристики, близькі до лабораторних (зазвичай декларованим виробниками).

Гладка поверхня напиляного ППУ не пропускає вологу в глиб матеріалу, як це трапляється з волокнистими матеріалами, що накопичують вологу, замерзає між волокнами.

Технологія виконання робіт з напилювання дозволяє обробляти за зміну 100-150 кв. м поверхні шаром в 2-3 см.

Відсутність системи кріплення, додаткового гідрозахисту, швидкість виконання робіт, довговічність матеріалу і високі характеристики, що забезпечують мінімізацію теплоізоляційного шару, роблять напилюваний ППУ найбільш економічно вигідним утеплювачем.

Ми надаємо послуги в багатьох містах України: Київ, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк, Черкаси, Луганськ, Сімферополь, Маріуполь, Полтава, Суми, Кропивницький, Одеса, Львів, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Севастополь, Ялта (Крим), Мелітополь.