Корисна інформація

Пінополіуретан / закінчення /

На відміну від більшості теплоізоляційних матеріалів теплопровідність ППУ від вологості середовища не залежить (чого не скажеш, наприклад, про мінеральну вату, пінополістирол), зберігання під дощем і снігом - нормальне. Щоб розрахувати порівняльну теплозахисну ефективність різних будівельних матеріалів досить поділити їх λ. Наприклад, для пінополістиролу і ППУ це 0,04 / 0,0,28 = 1,43, тобто 10 см стрічки 14,3 см сухого полістиролу. Для цегли і ППУ це 0,80 / 0,028 = 28,57, тобто 10 см ППУ еквівалентні 285,7 см цегли. Для волокнистих теплоізоляційних матеріалів такий розрахунок не коректне, оскільки в російських будівельних реаліях воду вони наберуть обов'язково, теплопровідність при цьому збільшується в рази.

Пінополіуретан має унікальну властивість запобігання розповсюдженню вогню: він плавиться тільки там, де на нього впливає відкрите полум'я. Це властивість активно використовується в танках, БТР, БМП, де під бронею є шар ППУ. Це робиться, по-перше, для теплоізоляції (інакше страшно уявити, що буде з екіпажем, якщо за бортом -30 ° C або + 30 ° C). По-друге, ППУ використовується як пасивний захист від впливу запальних снарядів. Ізоляція оплавітся в місці попадання, але поширення вогню по площині виключено.

Собівартість напилення пінополіуретану з урахуванням всіх можливих втрат (умінаніе шару, знесення факела, рикошет, втрата тепла на холодній поверхні) становить 3600 рублів за 1 м3. Типова помилка вважати, що з цієї причини він застосовується лише для елітного і дорогого житла. Практика показала, що навіть шар ППУ товщиною в 3 см позбавляє мешканців від холоду в квартирах взимку.

Використання ППУ - це незаперечні переваги.

При напиленні теплоізоляційний шар наноситься на будь-яку поверхню з будь-якою конфігурацією. Залити ППУ можна в будь-яку порожнину, об'єм якої відповідає порції подачі компонентів.

Досконала технологія забезпечує найбільш стислі терміни робіт;

При напиленні шар виходить цілісним, без стиків, за якими відбувається з часом руйнування покриття. При заливці весь простір порожнини заповнюється однорідним матеріалом.

При відсутності механічних пошкоджень термін служби не менше 25 років;

Застосування в широкому діапазоні температур (від -250 ° C до + 180 ° C);

Коефіцієнт теплопровідності (0,027 - 0,035) Вт / м Град;

Матеріал біологічно нейтральний, стійкий до мікроорганізмів, цвілі, гниття;

Відноситься до групи важкогорючих матеріалів, самостійного горіння не підтримує;

Водопоглинання матеріалу з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% або 2 г / м2.

До сих пір багато хто не вірить, що ППУ - матеріали з відмінними теплоізоляційними властивостями. У Західній Європі в 2000 році було випущено 85 млн. Кв. м панелей, з них 95% з ППУ утеплювачем.

Є такий показник: умовна економія енергії через 50 років. Якщо ППУ при експлуатації можуть досягти цього терміну, то термін життя мінвати - максимум 15 років. У умовної економії між цими матеріалами суттєва різниця. Ціна конструкції, коли ми порівнюємо ППУ і мінвату, практично одна і та ж. Тільки вага конструкції з мінватою більше, вартість монтажних робіт значно вище, роздільна навантаження становить приблизно 20-30% роздільною навантаження ППУ.

Будь-який теплоізоляційний матеріал на 80-90% складається з повітря, тому набагато зручніше і вигідно виготовляти утеплювачі на місці будівництва, ніж гнати «вагон або хуру з повітрям» з іншого кінця країни.

З однієї тонни поліуретанової композиції можна отримати 20 кубометрів пінополіуретану. Тонна - це чотири 200 літрові бочки. Технологічність, економічна доцільність і зручність - очевидні. Замість того щоб КАМАЗами доставляти на будмайданчик готовий утеплювач, достатньо однієї Газелі, яка привезе в потрібне місце установку, компресор і сировину. Крім цього, якщо завести на будмайданчик готовий утеплювач, його слід там зберігати, при його монтажі на конструкції необхідні різні додаткові трудомісткі технологічні операції (кріплення плит, їх закриття). Все це стає не потрібно, якщо об'єкт утеплюється Пінополіуретаном на місці.

Ми надаємо послуги в багатьох містах України: Київ, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк, Черкаси, Луганськ, Сімферополь, Маріуполь, Полтава, Суми, Кропивницький, Одеса, Львів, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Севастополь, Ялта (Крим), Мелітополь.